Konkurs biblioteki szkolnej:  „Baśnie i legendy z całego świata”.

 

Czy czytaliście kiedyś bajki? Czy znacie baśnie i legendy? Może jest wśród nich jakaś Wasza ulubiona? Jeżeli tak to zapraszamy do zabawy. Hasło tegorocznego Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych to: „Baśnie i legendy z całego świata”. Teraz uruchomiacie wyobraźnię, wszystkie zmysły pracują. Może jakaś baśń H. Ch. Andersena lub braci Grimm. Może jakaś legenda?

Lubicie budować z klocków i nie tylko? Prawie każdy lubi i mały i duży. To teraz czas na zabawę. Zbudujcie jakąś charakterystyczną budowlę do swojej ulubionej baśni lub legendy. Zróbcie zdjęcie i podpiszcie. Podajcie swoje imię i nazwisko, oraz klasę. Napiszcie tytuł i autora baśni lub legendy i zamieśćcie informację o tym co zbudowaliście. Na Wasze prace czekamy do 31 października. Przesyłajcie je na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie osoby, które nadeślą swoje prace otrzymają punkty z zachowania, a najlepsze prace będą nagrodzone i zamieszczone w naszej szkolnej gazetce „Gimek”. Czekamy na Wasze prace. Jeżeli potrzebujecie natchnienia baśnie i legendy czekają w szkolnej bibliotece:)

                                                                                                                              Joanna Piasecka i Barbara Szewczak

Godziny pracy biblioteki w roku szkolnym 2021/2022

 

Poniedziałek              8:00- 16:00

Wtorek                       8:00- 16:00

Środa                          8:00- 15:00

Czwartek                    8:00- 16:00

Piątek                         8:00- 15:00

 

Witamy Was wszystkich po przerwie świąteczno-feryjnej. Biblioteka działa. Uczniów klas 2 i 3 zapraszamy osobiście do nas w godzinach zamieszczonych poniżej. Uczniom klas 4-8 książki będą wypożyczane po wcześniejszym zamówieniu przez Outlooka lub Teamsy. Zapraszamy do korzystania z naszego księgozbioru. Nie tylko my się za Wami stęskniłyśmy, książki też na Was czekają.

 

Godziny pracy biblioteki

Poniedziałek                     8:00- 15:40

Wtorek                           8:00- 15:40

Środa                              8:00- 14:00

Czwartek                          8:00- 15:00

Piątek                               8:00- 15:40

 

Strona 6 z 12

Logowanie dla nauczycieli