Zebranie 0 - III

16.05.2019

klasa

wychowawca

godzina

sala

0 A

Irmina Dobrzyńska

17.00

13 Zimowa

0 B

Katarzyna Pałgan

16.45

12 Zimowa

0 C

Katarzyna Radowska

17.00

28 Zimowa

I A

Agnieszka Lubańska

17.00

113 Krasickiego

I B

Monika Gołębiewska-Chojnacka

16.45

125 Krasickiego

I C

Iwona Zygał

17.00

122 Krasickiego

I D

Marta Kąkol

18.00

103 Krasickiego

I E

Anna Meder

16.45

115 Krasickiego

I F

Dorota Jaksik

17.30

32 Krasickiego

II A

Małgorzata Kalisiewicz

17.30

105 Krasickiego

II B

Iwona Metzgier

18.00

104 Krasickiego

II C

Izabela Skrzypek-Bareła

Inny termin

II D

Agnieszka Bartykowska

17.30

25 Krasickiego

II E

Martyna Mańkowska

Inny termin

III A

Katarzyna Kapuścik

18.00

49 Krasickiego

III B

Renata Galińska

18.00

102 Krasickiego

III C

Renata Paterewicz-Makowska

15.05.19 - 17.00

23 Krasickiego

III D

Alina Zająkała

17.50

48 Krasickiego

Katarzyna Dębska 15.30 – 17.30, sala 41 przy ulicy Krasickiego

ZEBRANIE Z RODZICAMI 15.05.2019

Szkoła Podstawowa - klasy IV-VIII

 

Klasa

Wychowawca

Godzina

Sala

4a

E. Hadryś

17:00

124

4b

A. Parecka

17:30

48

4c

M. Sawicka

17:00

25

4d

E. Ogrodnicka

17:30

104

4e

M. Płaszewska

17:40

123

4f

W. Karaś

18:00

32

4g

M. Kubiak

18:00

23

5a

M. Wrońska-Stochel

18:00

122

5b

Anna Soćko

17:00

105

5c

Krystyna Balcerzak

Inny termin

 

5d

Tomasz Domeradzki

18:00

101

5e

Alicja Chodowiec

18:00

25

5f

Joanna Stępień

17:00

103

5g

Bożena Klukowska

18:00

113

6a

Eliza Makowska

22.05. g.17:30

113

6b

Wojciech Wajda

Inny termin

 

6c

Dorota Grad

Inny termin

 

6d

Anna Bulak

Inny termin

 

7a

Barbara Socha

17:00

102

7b

Monika Kłaczyńska - Oroń

17:00

115

7c

Paulina Telecka

17:30

49

7d

Magdalena Teklak

17:30

120a

7e

Anna Paszkowska

18:30

48

8a

Ewa Janeczko

18:00

119

8b

Ewa Mysłowska- Marczuk

18:00

108

8c

Katarzyna Kazimierczak

17:30

50

8d

Eliza Makowska

21.05. g.17:30

113

8e

Ewa Misztal

18:00

115

ZEBRANIE Z RODZICAMI 15.05.2019

III Gimnazjum

Klasa

Wychowawca

Godzina

Sala

3ag

Agnieszka Jezierska

17:00

125

3bg

Elżbieta Marczak

17:00

100

3cg

Anita Skalska

18:00

120

Szanowni Uczniowie,

klas 3 gimnazjum i klas ósmych


W związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 w systemie elektronicznym dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjum informujemy, że:

- od 13 maja 2019 r. od godz. 8:00 do 20 maja 2019 r. do godz. 15:00 uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Powiatu Piaseczyńskiego samodzielnie zakładają konta z loginem i hasłem, wypełniają wniosek poprzez wybór dowolnej liczby szkół, a w niej dowolną liczbę oddziałów. Wniosek podpisany przez rodzica i ucznia w/w terminach muszą dostarczyć do szkoły pierwszego wyboru.

- od 17 czerwca 2019 r. od godz. 10:00 do 19 czerwca 2019 r. do godz. 16:00 kandydaci mogą zmienić decyzję dotyczącą wyboru szkół/oddziałów. W tym celu należy udać się do szkoły pierwszego wyboru

– wycofać złożony wniosek, następnie po zalogowaniu się do systemu wprowadzić zmiany, wydrukować, podpisać NOWY wniosek i złożyć go do szkoły I wyboru.

- poniżej zamieszczamy link do filmu instruktażowego "Twoja droga do szkoły ponadgimnazjalnej i ponadpodstawowej"

https://youtu.be/gSldsoJo6-M

- strona domowa: Biuro Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy http://edukacja.warszawa.pl/
- informacja dla uczniów: http://www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/po-gimnazjum
- harmonogram działań uczniów: http://www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/po-szkole-podstawowejpo-gimnazjum/21400_harmonogram-rekrutacji-do

 Oficjalna strona internetowa Szkoły Podstawowej w Nowej Iwicznej

str pr