Gra terenowa Mysiadło

10 września 2023 w godz. 13:00-18:30 zapraszamy rodziców z dziećmi, w szczególności w wieku 6-12 lat, na edukacyjną grę „Archipelag Emocji“ wokół Stawu i ulicami Mysiadła oraz towarzyszące aktywności rodzinne.

W scenariuszu gry Wasz statek rozbił się u brzegu bezludnej wyspie. Wiecie, że nieopodal znajduje się Archipelag Emocji, którego mieszkańcy mogą pomóc Wam przetrwać do czasu przypłynięcia ekipy ratunkowej; potrzebujecie jednak tratwy, aby przedostać się na Archipelag Emocji!

Gra sprawdzi, czy zdołacie współpracować, by zdobyć elementy potrzebne do zbudowania tratwy oraz czy jesteście gotowi odkryć Archipelag Emocji...?

Start gry - Staw Mysiadło, Gmina Lesznowola. Rejestracja na grę na miejscu między godzinami: 13:00-16:00 Trasa gry prowadzi na Piknik Rodzinny, który potrwa do godz. 18:30 z aktywnościami rodzinnymi m.in.:

· kreatywne Eko-Warsztaty

· integracyjne aktywności rodzinne z emocjami w tle

· Chill-out nad Stawem Mysiadło!

Na wydarzeniu można zdobyć stempel do Paszportu Lesznowolaka!

Udział jest bezpłatny.

 

“ARCHIPELAG EMOCJI” to nie tylko integracyjna zabawa i wciągająca przygoda, która rozwija kreatywność, logiczne myślenie i mobilizuje do współpracy. Podczas tej unikatowej, edukacyjnej gry outdoor, uczestnicy poznają rodzaje i funkcje emocji (przyjemnych i nieprzyjemnych), uczą się je rozpoznawać i radzić sobie z emocjami swoimi i innych.

 

Projekt jest realizowany przez Gminę Lesznowola. Scenariusz i realizacja: natrzepaku.pl

Logowanie dla nauczycieli