PLENER MALARSKI KOŁA PLASTYCZNEGO „MALI TWÓRCY”

W dniu 31.05.2021 roku odbył się PLENER MALARSKI dla dzieci uczęszczających na zajęcia plastyczne w świetlicy szkolnej przy ulicy Krasickiego.

Głównym celem organizowanego pleneru było namalowanie pejzażu pastelami na papierze,w poszukiwaniu którego udaliśmy się na Gminny Plac Zabaw w Mysiadle przy ulicy Polnej.

Dzieci miały za zadanie wykonać po dwie prace – pejzaż oraz wybrany fragment pejzażu w przybliżeniu.

Dzieci z wielkim zapałem tworzyły prace bardzo dobrze się przy tym bawiąc. Podczas malowania dzieci miały okazję pod okiem nauczycieli wykorzystać wiedzę i umiejętności zdobyte na zajęciach koła plastycznego prowadzonego w świetlicy szkolnej przez Panią Małgorzatę Woźniak-Kłodę i Panią Dorotę Grochowską.

Powstały wspaniałe dzieła, które będzie można obejrzeć na wystawie prezentowanej na korytarzu przy auli szkolnej do końca roku szkolnego.

Małgorzata Woźniak-Kłoda

Dorota Grochowska