Akcja „Zima 2021”

Podczas ferii zimowych w naszej szkole zorganizowane były zajęcia w ramach akcji „Zima 2021”. Zajęcia odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 17.00.

Odbyły się zajęcia z ceramiki oraz cykl pt. „Kosmos”- prezentacje o kosmosie, ozdabianie modeli rakiet, kosmiczne tańce połamańce itp. zabawy. Zajęcia z robotyki i programowania – (odkodowanie rysunków - rozpoznawanie barw podstawowych, japońskie szachy dla najmłodszych, animacja poklatkowa – Pivot, wyprawa w Scratchowy ocean, ozoboty). Przeprowadzono 11 zajęć w grupach 10 – 12 osobowych (klasy 1- 3) , które dotyczyły profilaktyki uzależnień oraz udzielania pierwszej pomocy - „Telefon przyjaciel czy wróg?”, „Klikaj bezpiecznie – czyli jak?”’ „Radzę sobie z sytuacją trudną” oraz „Pierwsza pomoc”.

W akcji brało udział: I tydzień - 40 uczniów (z klas 1 – 3)

II tydzień - 60 uczniów (z klas 1 – 3)

Nauczyciele opiekujący się dziećmi dołożyli wszelkich starań aby było nie tylko ciekawie, ale też wesoło. Nagrodą za ich starania były uśmiechnięte buzie i pytania o akcje w czasie wakacji. Ilustracją naszych zajęć i zabaw są zdjęcia zamieszczone poniżej.