WYNIKI RYWALIZACJI KLAS W I SEMESTRZE

Zakończyliśmy rywalizację klas w I semestrze. Po czterech konkurencjach najwięcej punktów, bo 46, zdobyła klasa Vb. Na II miejscu znalazła się klasa VIIa z 42 punktami, a na trzecim miejscu 7b z 38 punktami. Gratuluję zwycięzcom!!! Dziękuję i gratuluję także tym klasom, które walczyły o podium, a nie udało im się zakwalifikować do czołowej trójki. A walka o najwyższe miejsca była do końca zaciekła. Dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział zarówno w turnieju Water Back Flip, jak i w świętowaniu Dnia Buraka, a następnie w pomarańczowym i czerwonym Dniu Kolorów. Przede wszystkim dziękuję przewodniczącym klasowym za ich zaangażowanie i promowanie konkursów w swoich klasach.

A na zwycięzców, po powrocie do szkoły, czekają nagrody. Klasa Vb za I miejsce otrzymuje pizzę, klasa VIIa – batoniki, a klasa VIIb – cukierki.

Gratuluję!!! Kolejne rywalizacje czekają nas w II semestrze.

Antoni Lizak

przewodniczący Samorządu Uczniowskiego