Wzajemnie się szanujmy i zasady na lekcjach stosujmy

W czasie ograniczenia funkcjonowania szkoły związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana zdalnie. Zajęcia edukacyjne są prowadzone z wykorzystaniem różnych metod i technik kształcenia na odległość.

Aby współpraca między nauczycielem a uczniem odbywała się bez przeszkód i nieporozumień uczniowie klasy 5c stworzyli zasady, które mają ułatwić zarówno nauczycielom, jak i uczniom naukę. Natomiast panie Angelika Marek oraz Ewelina Podleśny zorganizowały konkurs dla całej szkoły, aby każdy poprzez swój utwór poetycki mógł zachęcić wszystkich uczniów do przestrzegania zasad na lekcjach online.

Konkurs pt. „Wzajemnie się szanujmy i zasady na lekcjach stosujmy” odbył się od 13-27.11.2020 r.

Celem konkursu było napisanie wiersza rymowanego, który miał składać się z dwóch wersów zawierających zasady panujące podczas lekcji online. W konkursie wzięło 11 uczniów.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w poetyckie zmagania.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac konkursowych!

Galeria prac konkursowych

Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad na lekcjach online!
Organizatorzy konkursu: Ewelina Podleśny, Angelika Marek