Wyniki w konkursu organizowanego przez Urząd Statystyczny w Warszawie „Lesznowola liczy się dla Polski”

W Konkursie wzięło udział 48 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu gminy Lesznowola. Wszyscy uczniowie udzielili prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Zwycięską szkołą, z której w Konkursie wzięło udział najwięcej uczniów – aż 24 osoby – okazała się Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej, która otrzymuje zestaw piłek sportowych (2 piłki do koszykówki, 2 piłki do siatkówki, 2 piłki do piłki nożnej, pompka).

Wśród uczestników wylosowano trzy nagrody specjalne (głośniki bluetooth wraz z ładowarką indukcyjną), w tym dwie nagrody specjalne przypadły dla uczniów z naszej szkoły: Krystynie Lizak oraz Patrykowi Ambroziakowi.

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają zestawy gadżetów spisowych.

Nagrody będą wręczone przy odbieraniu świadectw szkolnych.

Dziękujemy Wam za udział w Konkursie i serdecznie gratulujemy sukcesu! Wszyscy zdobyliście Nagrodę Główną dla szkoły, wzbogaci ona zasoby szkolnego sprzetu sportowego! Dziękujemy!

Dyrekcja SP w Nowej Iwicznej

Zestaw gadżetów spisowych otrzymują:

(W skład każdego zestawu gadżetów spisowych wchodzą: USB 32 GB, smycz, długopis, odblask podłużny, bierki, bidon składany, torba jak worek.)

1. Karol Prusaczyk

2. Weronika Florek

3. Maria Zarzycka

4. Antoni Zarzycki