Podziękowanie!

Kolejna, w tym roku już jedenasta akcja „Dzień Pluszowego Misia” dobiegła końca. Po raz kolejny okazało się, że jesteście wspaniali i jak zawsze możemy na Was liczyć.

Chciałybyśmy podziękować w swoim imieniu i w imieniu wszystkich rodzin za prezenty. Dzięki Wam dzieci znajdą pod choinką upominki na które czekają tak jak każdy z Was cały rok.

Bardzo dziękujemy rodzicom, bo dzięki pomocy i ofiarności Państwa, Wasze dzieci uczą się tej trudnej, ale jakże miłej sztuki dzielenia się tym co mamy z drugim człowiekiem. Wszystkie przyniesione przez dzieci słodycze i zabawki przekazaliśmy jak każdego roku do Caritas Parafialnej w Starej Iwicznej. W transporcie zebranych rzeczy już kolejny raz pomógł nam ksiądz Andrzej. Jeżeli okaże się, że jest tzw. nadwyżka darów to zostanie ona przekazana do Domu Samotnej Matki w Chylicach. W gazetce zamieszczamy też uroczą historię jednego Misia przekazanego przez uczennicę jako prezent dla innego dziecka.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok. Pomagajmy, dla nas to tak niewiele, a możemy pomóc tak wielu.

Organizatorki akcji:

Joanna Piasecka i Barbara Szewczak