Przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

20 grudnia w świetlicy przy ulicy Zimowej odbyło się przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W rolę aktorów wcieliły się dzieci z klasy Ib i Ic. W trakcie uroczystości dzieci przybliżyły nam sposoby obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia w Polsce i innych krajach na świecie. Próbowały jak najwierniej ukazać metody pielęgnowania zwyczajów i tradycji. Nie zabrakowało renifera i Św. Mikołaja, który rozdawał słodkie upominki. Świetliczaki z pełnym zaangażowaniem wcieliły się w powierzone im role. Występ został urozmaicony poprzez wykonanie najpopularniejszych kolęd i piosenek zimowych. Dzieciom udało się zaangażować publiczność do wspólnego śpiewania. Całemu wydarzeniu przyświecała radosna atmosfera.