SUPER ŚWIETLICZAK

Za nami kolejny wspaniały rok szkolny, który zaowocował laureatami konkursu na koleżeńskość, wzajemną, bezinteresowną pomoc, kulturę osobistą oraz wrażliwość, krótko mówiąc na postawę godną naśladowania. Spośród licznego grona Świetliczaków wyłoniliśmy grupę tych, którzy zasłużyli na miano Super Świetliczaków. Oto oni:

Michalina T. kl. 1a

Ilona Z. kl. 1c

Aleksander O. kl. 1c

Antonina P. kl. 1d

Maja G. kl. 1d

Weronika K. kl. 1e

Emilia P. kl. 1f

Eryk G. kl. 2c

Antoni S. kl. 2f

Krzysztof W. kl. 2f

Błażej Cz. Kl. 2c

Serdecznie gratulujemy!

 

Koordynatorzy

Judyta Zwolan

Katarzyna Włodarczyk

KONKURS WIEDZY O SZKOLE

  W dniach 13 i 15 czerwca br. we wszystkich klasach pierwszych Szkoły Podstawowej w Nowej Iwicznej został przeprowadzony konkurs wiedzy o szkole. Pytania dotyczyły znajomości organizacji i położenia szkoły. Dzieci musiały wykazać się znajomością topografii i osób , które pracują i zarządzają placówką. Zwycięzcą konkursu została klasa Ie, której pani kierownik wręczyła nagrodę.

„Co kraj to obyczaj”

   Podczas cyklicznych zajęć uczniowie, jak za sprawą czarodziejskiej różdżki, przenosili się do Czech, Finlandii, Grecji, Włoch, Francji oraz Hiszpanii. Poznali  podstawowe wiadomości dotyczące tych państw, odnaleźli  ich położenie na mapie kontynentu,  dowiedzieli się co warto zobaczyć odwiedzając dany kraj oraz co dobrego zjeść.

Strona 1 z 33

Logowanie dla nauczycieli