Dnia 18 stycznia 2019r. odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji konkursu literackiego ,,Słowem malowane, ręcznie kaligrafowane”. Tematyka tegorocznej edycji nawiązywała do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wśród laureatów konkursu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. W kategorii klas III – V  pierwsze miejsce zajęła Krystyna Lizak, drugie zaś Antoni Lizak. W kategorii klas VI – VIII wyróżnienie zdobyła Alicja Malinowska. Na uznanie zasługuje zarówno treść utworów, jak również przepiękne, kaligraficzne pismo.

Opublikowano: 11 luty 2019
Odsłony: 23
Read More: „Pięknie słowem malują, ręcznie kaligrafują”

Dnia 17 stycznia klasa 3a i 3d spędziły czas na lodowisku w Lesznowoli. Uczniowie przez godzinę śmigali po lodowisku, mniej wprawieni ćwiczyli i pokonywali trudności. Było kilka upadków i dużo śmiechu. Wraz z uczniami na lodzie pojawiły się wychowawczynie. Wszyscy wrócili zmęczeni i zadowoleni.

Opublikowano: 25 styczeń 2019
Odsłony: 60
Read More: Sporty zimowe

                       KOLEJNY TRIUMF ANTOSIA

     Z nieukrywaną dumą i satysfakcją zawiadamiamy, że Antoni Lizak – uczeń klasy 5 a został laureatem II miejsca w najbardziej prestiżowym Ogólnopolskim Konkursie Literacko- Plastycznym „Niepodległa w poetyckim kadrze wyobraźni”.

Opublikowano: 23 styczeń 2019
Odsłony: 66
Read More: KOLEJNY TRIUMF ANTOSIA

                               MAMY LAUREATKĘ KONKURSU

     Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Zuzanna Preis z klasy 5e otrzymała I Nagrodę w XX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pocztówka do Świętego Mikołaja”.

Opublikowano: 23 styczeń 2019
Odsłony: 71
Read More: MAMY LAUREATKĘ KONKURSU

                    Sukces Hani w konkursie

             Święty Maksymilian Maria Kolbe to wielki Polak- pierwszy męczennik okresu II wojny światowej. Dokonał szlachetnego czynu, kiedy poświęcił swoje życie za bliźniego. Jako świadek heroicznej miłości uważał, że „tylko miłość jest twórcza”. Bowiem miłość to działanie, pomnażanie dobra i uszczęśliwianie innych. To od nas zależy, czy chcemy przemieniać swoje serce i stawać się coraz lepsi, tworząc królestwo sprawiedliwości, pokoju i prawdy.

Opublikowano: 23 styczeń 2019
Odsłony: 65
Read More: Sukces Hani Nałudki w konkursie