Z radością informujemy, że Lucyna Hajac i Helena Sieraczyńska zostały laureatkami Olimpiady Języka Angielskiego.

Serdecznie gratulujemy :)

Opublikowano: 27 marzec 2019
Odsłony: 24

              W lutym uczniowie zerówek, klasy Ib i Ic wybrali się do Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego przy TVP na spektakl „ Jak Rumcajs Cypiska uratował”.

Opublikowano: 17 marzec 2019
Odsłony: 60
Read More: Edukacja przez teatr

Ozoboty, to małe i sympatyczne roboty zakupione przez szkołę specjalnie z myślą o nauce programowania wśród najmłodszych, ale nie tylko.

Są proste w obsłudze i w programowaniu oraz niezwykle sympatyczne w wyglądzie. Dzieci upiększają swoje stworki i nadają im wymyślone imiona.

Opublikowano: 08 marzec 2019
Odsłony: 51
Read More: Robotyka i programowanie w naszej szkole

Dnia 19 lutego na 5 i 6 lekcji w naszej szkole odbyła się trzynasta edycja festiwalu piosenki angielskiej (English Song Festival). W konkursie wzięło udział wielu utalentowanych uczniów z klas 4-6 oraz 7, 8 i gimnazjum. Oprócz uczestników konkursu wystąpił gościnnie native speaker z Kanady – Jarrett. Jury po długiej naradzie wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach.

Opublikowano: 07 marzec 2019
Odsłony: 58
Read More: XIII English Song Festival

        Dnia 18 stycznia 2019r. odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji konkursu literackiego ,,Słowem malowane, ręcznie kaligrafowane”. Tematyka tegorocznej edycji nawiązywała do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wśród laureatów konkursu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. W kategorii klas III – V  pierwsze miejsce zajęła Krystyna Lizak, drugie zaś Antoni Lizak. W kategorii klas VI – VIII wyróżnienie zdobyła Alicja Malinowska. Na uznanie zasługuje zarówno treść utworów, jak również przepiękne, kaligraficzne pismo.

Opublikowano: 11 luty 2019
Odsłony: 117
Read More: „Pięknie słowem malują, ręcznie kaligrafują”