W minionym tygodniu Świetliczaki ze świetlicy przy ul. Zimowej mogły się przekonać jak potężną moc ma wyobraźnia. Dzięki niej doświadczyły wielu emocji, o których chętnie rozmawiały z wychowawcami. Podsumowaniem tych rozmów było wykonanie dwóch prac.

Opublikowano: 20 marzec 2019
Odsłony: 7
Read More: Zabawy z wyobraźnią

     W dniu 01.03.2019 r. w ramach zajęć z pierwszej pomocy, gościliśmy na naszych zajęciach Panią Kasię- pielęgniarkę szkolną.

Opublikowano: 08 marzec 2019
Odsłony: 35
Read More: Zajęcia z pierwszej pomocy

PIERWSZA POMOC 

        W świetlicy, przy ulicy Zimowej w dniu 25.02.2019 r, odbyły się zajęcia z udzielania Pierwszej Pomocy osobie poszkodowanej. Dzieci zapoznały się z wyposażeniem apteczki szkolnej i samochodowej. Przedstawiony został dzieciom łańcuch przeżycia

Opublikowano: 08 marzec 2019
Odsłony: 38
Read More: PIERWSZA POMOC

 

W świecie konstruktorów i robotów

         14. lutego Świetliczaków przy ul. Zimowej odwiedzili niezwykli goście z firmy „Bricks 4 Kidz”. Panowie w bardzo ciekawy sposób opowiedzieli dzieciom o tworzeniu budowli z klocków lego oraz pokazali różnicę między maszyną a robotem. Najwięcej emocji wzbudził jednak robot, który reagował na polecenia.

Opublikowano: 20 luty 2019
Odsłony: 48
Read More: W świecie konstruktorów i robotów

WALENTYNKOWY ZAWRÓT GŁOWY   

         14.lutego  to szczególny dzień dla wszystkich, którzy się kochają. Jest to wyjątkowa okazja, żeby wyrazić swoje uczucia, i choć nie każdemu przychodzi to z łatwością, Świetliczaki ze świetlicy przy ul. Zimowej potrafią to robić.

Opublikowano: 20 luty 2019
Odsłony: 47
Read More: WALENTYNKOWY ZAWRÓT GŁOWY