"Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty!"

   Wiosenne aktywności towarzyszą świetliczakom z Zimowej od 21 marca. Dzieci biorą udział w zajęciach sprawnościowych, plastycznych, tanecznych. Śpiewają, bawią się, eksperymentują z kolorami oraz różnymi technikami plastycznymi zaproponowanymi przez nauczycieli Alenę Karliuk, Katarzynę Włodarczyk i Macieja Wyrzykowskiego.

Witajcie w naszej bajce… po raz PIĄTY!

 

W świetlicy przy ul. Zimowej po raz kolejny odbył się konkurs organizowany przez nauczycieli Katarzynę Włodarczyk i Alenę Karliuk, pt. "W fantastycznym świecie baśni". Chętne świetliczaki wzięły udział w licznych konkurencjach słowno-muzyczno-praktycznych i zabłysnęły znajomością, wybranych przez organizatorów, baśni. Wyjątkowo trudno było wyłonić zwycięzców, bo poziom wiedzy dzieci był wysoki.

   W piątek 31 marca został rozstrzygnięty konkurs pt. ,,Logo naszej świetlicy”. Wpłynęło wiele interesujących prac. Przygotowane projekty podkreślały rolę świetlicy w życiu szkoły. Odzwierciedlały aktywności uczniów w trakcie przebywania w świetlicy. Dzieci prześcigały się w pomysłach. Udowodniły, że ich wyobraźnia nie zna granic.

Laureatkami konkursu zostały:

1. Zuzanna Z. z klasy 1a

2. Michalina W. z klasy 2d

3. Natalia K. z klasy 1a

Dla zwycięzców przygotowano pamiątkowe dyplomy i drobne upominki

 Spotkanie z pilotem samolotów pasażerskich

  W piątek 24 marca mieliśmy zaszczyt gościć w świetlicy kpt. Piotra Podleśny. Pan Piotr jest pilotem samolotów pasażerskich w firmie: Polskie Linie Lotnicze LOT. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się w jaki sposób można zostać pilotem, na czym polega ta praca oraz dlaczego latanie jest takie fascynujące.

Strona 7 z 37

Logowanie dla nauczycieli