Witamy Was wszystkich po przerwie świąteczno-feryjnej. Biblioteka działa. Uczniów klas 2 i 3 zapraszamy osobiście do nas w godzinach zamieszczonych poniżej. Uczniom klas 4-8 książki będą wypożyczane po wcześniejszym zamówieniu przez Outlooka lub Teamsy. Zapraszamy do korzystania z naszego księgozbioru. Nie tylko my się za Wami stęskniłyśmy, książki też na Was czekają.

 

Godziny pracy biblioteki

Poniedziałek                     8:00- 15:40

Wtorek                           8:00- 15:40

Środa                              8:00- 14:00

Czwartek                          8:00- 15:00

Piątek                               8:00- 15:40

 

25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

W tym roku już po raz dwunasty zorganizowałyśmy zbiórkę dla Caritas Parafialnej w Starej Iwicznej. Od dwunastu lat pomagamy zadbać o radosne święta dla tych którzy są blisko nas. Jak co roku nas nie zawiedliście. Myślałyśmy, że kiedy nie ma Was w szkole to się nie uda. Z całego serca dziękujemy Wam i Waszym rodzicom za wielkie serca i piękne paczki. Mamy nadzieję, że jak każdego roku to między innymi dzięki Wam w niejednym domu usłyszymy radosny śmiech dziecka, spotkamy uśmiech starszych osób. To będą radosne Święta.

Dziękujemy i życzymy Wam, Waszym rodzicom i bliskim przede wszystkim zdrowych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Święta każdy nosi w swoim sercu. Do zobaczenia w Nowym Roku.

Joanna Piasecka i Barbara Szewczak

 

           

 

Informujemy, że do 8 listopada biblioteka szkolna działa w innych godzinach:
Poniedziałek, środa, piątek 8:00 - 14:00
Wtorek 10:00 - 15:40
czwartek 14:00 - 18:00
Joanna Piasecka i Barbara Szewczak

Drodzy wychowawcy i nauczyciele, rodzice i uczniowie!

Zgłosiłyśmy naszą szkołę do I Międzynarodowej Edycji V Ogólnopolskiej Akcji  Bicia Rekordu w Czytaniu na Przerwie. Akcja jest realizowana w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Jednym z celów jest zachęcenie uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu. Proponujemy przeprowadzić tą akcję w dniach 21-22 października (środa i czwartek). Uczniowie w tych dniach powinni przyjść do szkoły z własną książką lub wcześniej wypożyczyć ją w bibliotece. Czytać mieliby książki na przerwach. Trzy klasy, które napiszą najciekawiej o tej akcji kilka słów oraz udokumentują to zdjęciami otrzymają od nas punkty z zachowania.

 Wszystkie sprawozdania prosimy przesłać na nasze e-mile Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .  Później my to wszystko opiszemy, dołączymy zdjęcia i zamieścimy na stronie internetowej szkoły i Facebooku biblioteki.

Prosimy o poinformowanie uczniów o akcji. W obecnej sytuacji jeżeli  będzie taka możliwość to pozwólmy na  czytanie podczas przerw w klasach. Zachęcamy jak największą ilość dzieci do wzięcia udziału w akcji. Pokażmy wszystkim, że czytanie jest ciekawe. Do zobaczenia z książką 21 i 22 października na przerwach.

 

                                                               Joanna Piasecka i Barbara Szewczak

 

Strona 2 z 8

Logowanie dla nauczycieli