Imię i nazwisko E-mail - telefon
Przewodnicząca
Aneta Trzaska- Lewandowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wiceprzewodnicząca
Anita Serek  
Sekretarz
Monika Soboń Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Skarbnik
Jacek Janusz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komisja rewizyjna
Mariusz Zając  
Małgorzata Dubielecka  
Członkowie prezydium
Anna Falkowska  
Dominika Rudź  
Agnieszka Adamczak  

 

Co to jest Rada Rodziców?
Rada Rodziców to wszyscy Rodzice, którzy w danym roku szkolnym weszli w skład Trójek Klasowych. Zadaniem Rady jest współdecydowanie wraz z Radą Pedagogiczną o rozmaitych wydarzeniach szkoły, programach prewencyjnych i wychowawczych, dyskutowanie o problemach jakie napotykają dzieci i rodzice na terenie szkoły. To również decydowanie na co w danym roku szkolnym przeznaczyć ogół składek na Radę Rodziców. Rada Rodziców działa społecznie. Za swą pracę nie pobieramy żadnego wynagrodzenia. 2-3 razy do roku organizowane jest zebranie całej Rady. Szczegółowe informacje wysyłamy również na podane nam maile.

Co to jest Prezydium Rady Rodziców?
To tzw. Zarząd Rady, to grupa Rodziców którzy w danym roku szkolnym zostali wybrani przez ogół Rady Rodziców by podejmować najważniejsze decyzje w imieniu Rady. W jego skład wchodzi również Skarbnik RR.

Co to jest składka na Radę Rodziców?
To dobrowolna kwota przekazywana przez każdego Rodzica na rzecz RR na dany rok szkolny (jednorazowo, raz w roku).

Na co przeznaczana jest składka na Radę Rodziców?
W zależności od wysokości wpłat finansujemy obiady dla najuboższych, lekcje z native speakerem, nagrody w różnych konkursach, oraz na koniec roku niewielkie upominki dla najzdolniejszych uczniów. Ze składek dofinansowywane są również wyjazdy na wycieczki i zielone szkoły dla osób, dla których jest to znaczący wydatek. „Dorzucamy się” do bali karnawałowych, dyskotek, przedstawień…

Po co mam wpłacać na Radę Rodziców? Moje dziecko nie korzysta.
Być może wydaje się Państwu że nie korzystacie bezpośrednio ze składek. Jednak są one, jak napisano wyżej, przeznaczane albo na cele ogólne, z których Wasze Dziecko korzysta (np. bale, dyskoteki, native-speaker), albo dla wsparcia osób, dla których każdy wydatek jest sporym wyzwaniem. Wydaje nam się że składka roczna w wysokości 50 zł nie uszczupli znacząco budżetu rodziny (zwłaszcza że można ją wpłacać w dowolnym miesiącu, do czerwca włącznie), a możemy tym samym pomóc innym, lub poszerzyć możliwości naszych pociech (konkursy, nagrody). Rozliczenie wydatków jest publicznie dostępne, prezentowane na zebraniu Rady Rodziców.

Wpłaty można dokonać przelewem na konto bankowe 85 2030 0045 1110 0000 0402 9410 z podaniem imienia i nazwiska oraz klasy Państwa dziecka.

Logowanie dla nauczycieli