INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 15, 16 i   17 KWIETNIA

UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH PRZYCHODZĄ NA EGZAMIN

O GODZINIE 8.15

Dyrekcja szkoły

INFORMACJA OD NAUCZYCIELI DLA UCZNIÓW KL. 3 GIMNAZJUM

Mimo trwającego strajku chcemy zapewnić Wam jak najlepsze warunki do napisania egzaminu z jęz. angielskiego, Dlatego podjęliśmy decyzję o wydelegowaniu spośród nas osób, które zasiądą jutro w komisjach. Strajku nie przerywamy, a Wam życzymy sukcesu! Good luck!


INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 10, 11 i 12 KWIETNIA

UCZNIOWIE PRZYCHODZĄ NA EGZAMIN

O GODZINIE 8.15

 

Dyrekcja szkoły

 

STRAJK

DO

ODWOŁANIA

Szanowni Państwo Rodzice,

W związku z planowaną przez Związki Zawodowe akcją strajkową, która rozpocznie się 8 kwietnia br. informujemy, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nasza placówka nie będzie miała możliwości zapewnienia właściwej opieki Państwa dzieciom.

Zgodnie z przepisami prawa dyrektor szkoły nie może wcześniej zbierać deklaracji od nauczycieli, czy przystąpią do strajku, czy też nie. Informację o liczbie strajkujących nauczycieli dyrektor szkoły otrzyma od komitetu strajkowego dopiero w chwili rozpoczęcia się strajku. Liczba ta może ulegać zmianie w każdym dniu trwania strajku. Powyższa sytuacja uniemożliwia nam wcześniejsze poinformowanie Państwa, co do organizacji pracy placówki w poszczególnych dniach trwania akcji strajkowej.

Ponadto informujemy, że w okresie trwania akcji strajkowej Gminna Biblioteka Publiczna, Gminny Ośrodek Kultury i Centrum Sportu będą starały się choćby częściowo zapewnić Państwa dzieciom opiekę w formie zajęć świetlicowych i sportowych. Szczegółowy program tych zajęć znajdziecie Państwo na stronach internetowych tych placówek.

Ze względu na dynamikę sytuacji prosimy Państwa o monitorowania komunikatów na stronie internetowej szkoły oraz informacji przedstawianych w mediach.

Jednocześnie informuję, że dyrekcja dokłada wszelkich starań aby egzaminy gimnazjalne i ósmoklasisty odbyły się w zaplanowanych terminach.

Dyrektor Szkoły

Paweł Żurowski