HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 CZERWCA 2019 (ŚRODA)

      klasy 3 gimnazjum i klasy 8 spotykają się z wychowawcami o godz.7.30

      klasy 4-5 godz.8.30 w sali gimnastycznej

      klasy 6-7 godz.9.30 w sali gimnastycznej

      klasy 1-3 godz.10.30 spotykają się z wychowawcami w salach lekcyjnych ul. - Krasickiego

      oddziały przedszkolne godz. 9.00 - ul. Zimowa

            Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie w ramach Akademii Czujnego Rodzica. Prowadzący - Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji - opowie o sytuacjach ryzykownych i zagrożeniach dzieci i młodzieży. To temat bardzo aktualny zwłaszcza przed wakacjami. Doświadczone psycholożki: Iwona Korzeniewska i Monika Terlecka-Bednarz podzielą się swoją wiedzą na temat wpływu diety na rozwój mózgu i na zachowanie młodego człowieka.

Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy. Zapraszamy!

Szanowni Uczniowie,

klas 3 gimnazjum i klas ósmych


W związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 w systemie elektronicznym dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjum informujemy, że:

- od 13 maja 2019 r. od godz. 8:00 do 20 maja 2019 r. do godz. 15:00 uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Powiatu Piaseczyńskiego samodzielnie zakładają konta z loginem i hasłem, wypełniają wniosek poprzez wybór dowolnej liczby szkół, a w niej dowolną liczbę oddziałów. Wniosek podpisany przez rodzica i ucznia w/w terminach muszą dostarczyć do szkoły pierwszego wyboru.

- od 17 czerwca 2019 r. od godz. 10:00 do 19 czerwca 2019 r. do godz. 16:00 kandydaci mogą zmienić decyzję dotyczącą wyboru szkół/oddziałów. W tym celu należy udać się do szkoły pierwszego wyboru

– wycofać złożony wniosek, następnie po zalogowaniu się do systemu wprowadzić zmiany, wydrukować, podpisać NOWY wniosek i złożyć go do szkoły I wyboru.

- poniżej zamieszczamy link do filmu instruktażowego "Twoja droga do szkoły ponadgimnazjalnej i ponadpodstawowej"

https://youtu.be/gSldsoJo6-M

- strona domowa: Biuro Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy http://edukacja.warszawa.pl/
- informacja dla uczniów: http://www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/po-gimnazjum
- harmonogram działań uczniów: http://www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/po-szkole-podstawowejpo-gimnazjum/21400_harmonogram-rekrutacji-do

 Oficjalna strona internetowa Szkoły Podstawowej w Nowej Iwicznej

str pr