Harmonogram oraz przebieg uroczystości

 

klasa 8 - czwartek 23.06.22 godz. 16:00 uroczyste zakończenie roku w sali gimnastycznej

piątek 24.06.22 godz. 8:00 rozdanie świadectw w salach lekcyjnych

 

24 czerwca 2022r odbędą się uroczyste zakończenia w sali gimnastycznej dla klas:

1 godz. 12:30

2 - 3 godz. 11:00

4 - 5 godz. 9:30

6 – 7 godz. 8:00

Życzymy spokojnych wakacji

 

 Zapraszamy na spektakl dla dzieci od 4 lat pt. „Cyberprzestrzeń”, który odbędzie się   23 maja 2022r. o 17.00 w sali CIS w Magdalence, ul. Lipowa 28. Temat: bezpieczny Internet. Wstęp wolny z Paszportem LesznoWolaka. Zaprasza Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli.

 

Spektakl opowiada o przygodach Panny Och-Chmurki oraz Pana Obłoczka. Panna Och-Chmurka, jest duszą towarzystwa. Uwielbia poznawać świat, podróżować oraz czytać ciekawe KSIAŻKI.

Z kolei Pan Obłoczek jest zwolennikiem spędzania czasu przy komputerze, grania w różne gry na konsoli oraz przesiadywania w Internecie. Bohaterowie wspólnie zauważają, że świat staje się mniej kolorowy, a wypłowiałe boiska, podwórka i huśtawki zarastają betonem.

 

Dlaczego większość czasu spędzamy przy telefonie lub komputerze

Czy możemy jeszcze uniknąć sieciowej eksplozji

Kim jest Sieciowy Wirus, który czai się za internetową witryną

Dzieci na własne oczy zaobserwują jak wygląda świat, kiedy nadużywa się nowych technologii, a zapomina o relacjach z rodziną, przyjaciółmi, czy o zabawie na świeżym powietrzu

Zobaczymy dlaczego warto dziś rozwijać swoją wyobraźnię oraz w jakiej rzeczywistości lepiej przebywać: wirtualnej czy realnej

 

 

Pozdrawiam

Magdalena Łyszcz

Specjalista ds. promocji i organizacji kultury

Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli oraz Centrum Sportu w Gminie Lesznowola zapraszają na Rajd Rowerowy  „Odjazdowy Bibliotekarz”.

 

W sobotę 21 maja 2022 r. z odbędzie się kolejna impreza dla całych rodzin. W atmosferze zieleni magdaleńskiej z mapą-scenariuszem pod pachą Uczestnicy będą przemierzać okolice rowerem, po drodze odwiedzając punkty z bibliotecznymi zagadkami i zadaniami. Rajd rozpocznie się pod biblioteką w Magdalence, ul. Lipowa 28 gdzie w godz. 15.00-15.30 będzie można się zarejestrować i odebrać koszulkę z logo „Odjazdowy bibliotekarz” a zakończy na „górkach piaskowych” (okolice placu zabaw) ok. godz. 19.00. Osoby, które nie chcą wziąć udziału w wycieczce rowerowej zapraszamy od razu na „górki piaskowe” gdzie od 15.00 do 10.00 organizatorzy zapraszają na atrakcje w postaci zdrowego poczęstunku, medali dla uczestników oraz EKO warsztatów i innych niespodzianek dla całych rodzin. Podczas imprezy będzie możliwość podstemplowania Paszportów LesznoWolaka.

 

Wyginęły miliony lat temu, ale wciąż są bliskie. Mowa o dinozaurach, których ogromne rozmiary, zadziwiające kształty i różnorodne upodobania pokarmowe fascynują ludzi na całym świecie. Dlatego uczniowie klas 1-8 mieli okazję wykazać się swoją znajomością tych zwierząt podczas szkolnych obchodów Dnia Dinozaura. W czasie przerw stworzyli niesamowite rysunki, które złożyły się na szkolny dinomural. Dziękujemy wspaniałym wolontariuszom, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem tej inicjatywy. Kochani Uczniowie – bez waszego zaangażowania, kreatywności i chęci projekt nie powstałby – DZIĘKUJEMY!

Strona 1 z 22

Logowanie dla nauczycieli