Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, nasza szkoła pragnie dążyć do tego, aby wszyscy uczniowie, niezależnie od ewentualnych ograniczeń, mogli się rozwijać i uczestniczyć we wspólnym życiu szkolnym. W nawiązaniu do tego nasi uczniowie oraz nauczyciele przygotowali aktywności z których mogą skorzystać nie tylko nauczyciele i uczniowie, ale również rodzice.

06:56:10W miniony piątek nasza szkoła zamieniła się w kolorową oazę pozytywnych słów i serdeczności, gdy uczniowie, zorganizowali „Podaj dalej dobre słowo”. To niezwykłe wydarzenie miało na celu promowanie przyjaznej atmosfery wśród uczniów i nauczycieli, przypominając nam o sile dobrych słów i życzliwości.

W ramach tego wyjątkowego dnia uczniowie przygotowali przepiękne plakaty, na których umieścili różnorodne pozytywne słowa i życzenia. Korytarze naszej szkoły zaczęły przypominać kolorowy labirynt zapełniony inspirującymi sentencjami. Każdy krok napotykał inny komplement, każdy zakręt skrywał nowe słowo wsparcia.

        W ostatnim czasie nasza szkoła aktywnie włączyła się w obchody Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji w ramach projektu „Każdy inny – wszyscy równi”, kładąc szczególny nacisk na edukację, zrozumienie oraz akceptację dla uczniów z dysleksją. Różnorodne inicjatywy, podejmowane zarówno w ramach klasowych zajęć, jak i indywidualnych warsztatów, miały na celu nie tylko zwrócenie uwagi na tę specyficzną trudność, lecz także budowanie atmosfery pełnej zrozumienia i wsparcia.

Strona 1 z 7

Logowanie dla nauczycieli