Zasady zwrotu książek i podręczników do biblioteki szkolnej 2023

Zasady zwrotu książek i podręczników do biblioteki szkolnej

1.Harmonogram zwrotu podręczników dostępny jest na stronie internetowej szkoły

Biblioteka (spwni.edu.pl -Po lekcjach- biblioteka)oraz na Biblioteka Nowa Iwiczna | Facebook

1. Przypominamy, że przed zwrotem wypożyczonych książek i podręczników należy usunąć własne okładki foliowe, usunąć zapisane ołówkiem notatki, zwrócić uwagę na czystość i estetykę książki.
  2. Za podręczniki zniszczone i zagubione rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani do dokonania wpłat na konto 78 8022 0000 2001 0005 0005 0001 lub odkupienie zniszczonego/ zgubionego podręcznika.

4.Wpłat za zgubione/ zniszczone podręczniki można dokonywać do dnia 22 czerwca 2023r. We wrześniu przyjmujemy wyłącznie odkupione podręczniki. Nie ma możliwości dokonywania wpłat.

1. Dowód wpłaty za podręczniki trzeba w wersji drukowanej przynieść do biblioteki. Do dnia 22 czerwca 2023 roku. Dostarczony dowód wpłaty jest podstawą do odpisania dziecku książki. Po tym terminie przyjmujemy wyłącznie odkupione podręczniki.
  2. Wpłat proszę dokonywać do 22 czerwca. Informację o cenie podręcznika otrzymają uczniowie od nauczycieli bibliotekarzy osobiście w bibliotece (cena wpisywana jest do cofniętej książki lub zapisywana na kartce).
  3. Klasy 1 i 7 nie zwracają podręczników do biblioteki. Nie zwalnia to uczniów od oddania wypożyczonych książek z biblioteki.

8.Klasy 4 zobowiązane są oddać podręcznik do techniki. Pozostałych podręczników nie zwracają. Nie zwalnia to uczniów od oddania wypożyczonych książek z biblioteki.

1. Uczniowie którzy nie mogą zwrócić książek w wyznaczonym terminie, proszeni są o wcześniejsze rozliczenie się z biblioteką.
  2. Klasy 8 muszą w całości rozliczyć się z książek i podręczników, jako dowód otrzymują podpisaną kartę obiegową.
  3. Biblioteka przyjmuje zwroty do 22 czerwca. 23 czerwca jest Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego.
  4. W razie pytań prosimy kontaktować się z nauczycielem bibliotekarzem pod wskazany adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nauczyciele bibliotekarze Barbara Szewczak i Joanna Piasecka