Wykaz podręczników w roku szkolnym 2023/2024

Wykaz podręczników do klasy 0 w roku szkolnym 2023/2024

Podręcznik do zerówki-Kolorowe karty. Poziom B+. Pakiet. Sugerowana grupa wiekowa: Sześciolatek, Wyd. MAC Edukacja,

autorki: Wiesława Żaba-Żabińska, Anna Banaś, Monika Malecha, Klaudia Cebula, Jowita Piotrowska, Martyna Marzec.

Angielski- New English Adventure Starter - podręcznik + ćwiczenia
wyd. Pearson autorzy: R. Raczyńska, C. Bruni.

Religia - Tak! Jezus mnie kocha. wyd. Jedność

Wykaz podręczników do religii w roku szkolnym 2023/2024

klasa I             ,, Poznaję Boży świat", wyd. Jedność

klasa II            ,, Odkrywam Królestwo Boże" wyd. Jedność

klasa III          ,, Poznaję Jezusa" Wydawnictwo Jedność podręcznik + ćwiczenia

klasa IV          „ Odkrywam życie z Jezusem” - Podręcznik do nauki religii - wyd. Jedność + zeszyt ćwiczeń (!zapowiedź wydawnicza - dostępny w sprzedaży 15.08.2023!)

klasa V            ,, Szczęśliwi, którzy szukają prawdy”, wyd. Jedność - podręcznik+ ćwiczenia

klasa VI           ,, Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno", , wyd. Jedność -podręcznik (bez ćwiczeń)

klasa VII         ,, Szczęśliwi, którzy czynią dobro”. wyd. Jedność- podręcznik (bez ćwiczeń)

klasa VIII       ,, Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi" , wyd. Jedność- podręcznik (bez ćwiczeń)