Microsoft Office365

Szanowni Uczniowie, Nauczyciele nasza szkoła posiada wykupioną licencję subskrypcyjną Microsoft która pozwala na udostępnienie Wam usługi Office365. Usługa ta jest przeznaczona dla uczniów i pracowników szkoły można z niej korzystać „online” i „offline”.
Licencja zakupiona przez szkołę umożliwia BEZPŁATNE legalne korzystanie z wyżej wymienionego pakietu/usługi na komputerach domowych (pięć komputerów domowych + pięć tabletów domowych + pięć smartfonów domowych razem piętnaście urządzeń).
Pakiet/usługę tę można a nawet trzeba wykorzystywać jako pomoc naukową na lekcjach nie tylko informatyki.
Z możliwości edukacyjnych pakietu będziemy się zapoznawali  II semestrze roku szkolnego 2016/2017.
Szanowni Uczniowie i Rodzice chcemy aby wdrożenie i używanie tego pakietu na lekcjach było pierwszym krokiem we wdrożeniu projektu tzw. „Wirtualnej Szkoły”.

opiekun projektu
Tomasz Domeradzki