Spotkanie autorskie w świetlicy

Dnia 21.09.2022 r gościliśmy w świetlicy autorkę książki pt. „Jak Być Szczęśliwą Myszką” Panią Justynę Krawczyk.

Spotkanie nawiązywało do ubiegłorocznego ogólnopolskiego konkursu  plastycznego „Jesteś CUDEM…tak jak mała Myszka”, w którym uczennica naszej szkoły Marcelina z klasy 3 b zajęła 1 miejsce. Pani Justyna przeprowadziła w świetlicy warsztaty dotyczące akceptacji i tolerancji. Autorka rozmawiała z uczniami na temat tego jak ocenianie i krytykowanie jest dla nas krzywdzące i jaki ma to wpływ na postrzeganie siebie samego. Dzięki warsztatom dzieci zrozumiały, że życzliwe słowa kierowane do każdego z nas dają nam ogromną siłę i motywację do działania. Na koniec spotkania każdy uczeń otrzymał drobny upominek.