NIE WYKRĘCAJ SIĘ - POMÓŻ ALI!

Zapraszamy Nauczycieli, Rodziców i Uczniów do udziału w akcji charytatywnej, której celem jest zbiórka plastikowych nakrętek dla małej Ali, która czeka na transplantację wątroby. Zabieg już niedługo i jako szkoła chcemy WESPRZEĆ ALĘ i jej bliskich jako mieszkańców naszej gminy.

Zbieramy wyłącznie PLASTIKOWE nakrętki:

- po napojach i sokach,

- z pojemników po chemii gospodarczej (np. po płynach do mycia naczyń itp.),

- z butelek po kosmetykach (np. szamponach, płynach do kąpieli, mydłach w płynie itp.).

Przy głównym wejściu do szkoły (naprzeciwko portierni) będzie przygotowane specjalnie oznaczone kartonowe pudełko (z naklejonym plakatem), do którego prosimy wkładać nakrętki.

To charytatywno-ekologiczne działanie, polegające na łączeniu przyjemnego z pożytecznym. Ubiegłe lata pokazały, że taki rodzaj akcji cieszył się powodzeniem. Zbiórka nakrętek jest pomysłem sprawdzonym. Wyrabia systematyczny nawyk segregowania odpadów, jakże potrzebny w naszych czasach. A ponadto daje poczucie, że możemy zrobić coś dobrego dla najbardziej potrzebujących.

AKCJA TRWA DO 30.11.2022 r.

Zachęcamy do wspierania naszej akcji!

Organizatorzy akcji

Agnieszka Pietras