Warsztaty fotograficzne filii GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli filia w Nowej Iwicznej organizuje bezpłatne warsztaty fotograficzne dla młodzieży (od 6 klasy szkoły podstawowej) - zapisy już trwają.

Chcesz wiedzieć...

- jak zrobić zdjęcia na ustawieniach innych niż automatyczne, czym różnią się tryby w aparacie?

- czym różnią się dane obiektywy i który przyda się na imprezie, który na weekendowy wypad, a którym zrobisz super portret i zdjęcia nocnego nieba?

- na co zwrócić uwagę przy robieniu zdjęć (kompozycja) i porozmawiamy trochę o kolorach i ich łączeniu.

Poza tym porozmawiamy o ogólnej estetyce obrazu w malarstwie i fotografii. W rozmowie będzie uczestniczyć malarka oraz fotograf, zobaczymy czy widzą świat podobnie czy zupełnie inaczej.

ZAPISY: 504 192 477 (w godzinach pracy biura GOK pon-pt 8.00-16.00)

Oprócz warsztatów foto odbędzie się również bezpłatna profesjonalna sesja zdjęciowa na ściance retro tzw. "Retro sesja", w której można uczestniczyć całymi rodzinami. Każdy otrzyma pamiątkowe zdjęcie. Na sesję zdjęciową nie obowiązują zapisy.

Dodatkowo zaprezentujemy wystawę plenerową "Nowa Iwiczna na starych fotografiach" - warto zobaczyć jak wyglądało sołectwo pół wieku temu!

gdzie?: filia GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej ul. Krasickiego 60 (parking dla samochodów obok szkoły) kiedy?: 10 września 2022 r. o której?: 10.00-12.00 - warsztaty fotograficzne dla młodzieży 10.00-14.00 i 16.00-18.00 - sesja fotograficzna 15.00 - uroczyste otwarcie wystawy „Nowa Iwiczna na starych fotografiach”

-----------------

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne. Edycja 2022

Z poważaniem,