Konkurs pt. „Bezpieczne wakacje”

W dniach 13-14 czerwca 2022 roku w świetlicy odbył się konkurs pt. „Bezpieczne wakacje”. Przeznaczony był dla uczniów wszystkich klas i spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony Świetliczaków. Dzieci wzięły udział w rozgrywkach podzielonych na różne kategorie. Wszystkie pytania dotyczyły sfery bezpieczeństwa i miały na celu przypomnienie i utrwalenie zasad, które pozwolą uniknąć nieprzewidzianych sytuacji w wolnym czasie. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami: prawda/fałsz, pytania otwarte oraz wielokrotnego wyboru, dokończ zdanie, rozwiąż rebus, dopasuj podpis do zdjęcia. Różnorodność dobranych ćwiczeń sprawiła, że uczestnicy chętnie podjęli wyzwanie i rywalizowali między sobą. Zdobywali punkty, które na końcu rozgrywki zadecydowały o zwycięstwie, otrzymaniu dyplomu i drobnego upominku.

Laureatami konkursu zostali: 1. Mikołaj T. z klasy Id 2. Staś Sz. Z klasy If 3. Amelia M. z klasy Ia

Nauczyciele świetlicy