Podsumowanie cyklu zajęć "Klub Podróżnika" w roku szkolnym 2021/2022

Województwo Pomorskie było ostatnim województwem zamykającym cykl zajęć podróżniczych po Polsce – Klub Podróżnika. Na zajęciach odkryliśmy  miejsca atrakcyjne turystycznie, które można zobaczyć w tym regionie Polski.

Odwiedziliśmy zamek w Malborku, zobaczyliśmy co słychać u fok  z Fokarium na Helu, zrelaksowaliśmy się w Aquaparku w Redzie oraz pospacerowaliśmy po gdańskiej starówce. Przenieśliśmy się nad Bałtyk gdzie odkrywaliśmy piękno polskich plaż tj. plaża w Brzeźnie, Orłowie oraz zawitaliśmy na Sopockie Molo.  Podróż ta sprawiła, że poczuliśmy czas nadchodzących wakacji.  Dzieci swoje marzenia wyraziły w pracy plastycznej wykonanej w technice kolażu.

Na zakończenie cyklu zajęć prowadząca- pani Judyta Zwolan przeprowadziła quiz, który znakomicie podsumował zdobytą przez cały rok wiedzę. Zdecydowanym liderem okazał się uczeń klasy 2 c Tadeusz Ż. Podczas całego roku największą aktywnością na zajęciach wykazały się : Natalia B. z klasy 3 a, Zuzanna D. z klasy 2 b i Pola W. z klasy 2b. Wymienieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy!