Zasady zwrotu podręczników do biblioteki szkolnej

Zasady zwrotu książek i podręczników do biblioteki szkolnej

 

  1. Wychowawca powiadamia rodziców przez dziennik elektroniczny o terminach zwrotów książek i podręczników oraz możliwościach ich odkupienia lub zapłacenia za książki.
  2. W razie pytań prosimy kontaktować się z nauczycielem bibliotekarzem pod wskazany adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Przypominamy, że przed zwrotem wypożyczonych książek i podręczników należy usunąć własne okładki foliowe, usunąć zapisane ołówkiem notatki, zwrócić uwagę na czystość i estetykę książki.
  4. Za podręczniki zniszczone i zagubione rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani do dokonania wpłat na konto 78 8022 0000 2001 0005 0005 0001
  5. Wpłat proszę dokonywać do 23 czerwca, a informację o cenie podręcznika otrzymają państwo od nauczycieli pod podanym wyżej adresem email.
  6. Dokładny harmonogram zwrotu książek i podręczników dostępny jest na stronie szkoły.
  7. Klasy 3 i 6 nie zwracają podręczników do biblioteki. Nie zwalnia to uczniów od oddania wypożyczonych książek z biblioteki.
  8. Klasy 8 muszą w całości rozliczyć się z biblioteką, jako dowód otrzymują podpisaną kartę obiegową.

 

Nauczyciele bibliotekarze Joanna Piasecka i Barbara Szewczak

Logowanie dla nauczycieli