Spektakl dla dzieci w bibliotece

Zapraszamy na spektakl dla dzieci od 4 lat pt. „Cyberprzestrzeń”, który odbędzie się   23 maja 2022r. o 17.00 w sali CIS w Magdalence, ul. Lipowa 28. Temat: bezpieczny Internet. Wstęp wolny z Paszportem LesznoWolaka. Zaprasza Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli.

Spektakl opowiada o przygodach Panny Och-Chmurki oraz Pana Obłoczka. Panna Och-Chmurka, jest duszą towarzystwa. Uwielbia poznawać świat, podróżować oraz czytać ciekawe KSIAŻKI.

Z kolei Pan Obłoczek jest zwolennikiem spędzania czasu przy komputerze, grania w różne gry na konsoli oraz przesiadywania w Internecie. Bohaterowie wspólnie zauważają, że świat staje się mniej kolorowy, a wypłowiałe boiska, podwórka i huśtawki zarastają betonem.

Dlaczego większość czasu spędzamy przy telefonie lub komputerze

Czy możemy jeszcze uniknąć sieciowej eksplozji

Kim jest Sieciowy Wirus, który czai się za internetową witryną

Dzieci na własne oczy zaobserwują jak wygląda świat, kiedy nadużywa się nowych technologii, a zapomina o relacjach z rodziną, przyjaciółmi, czy o zabawie na świeżym powietrzu