Pho3nix Active School - największy konkurs sportowy dla szkół

LOGO  - wstawić

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji Pho3nix Active School - największy konkurs sportowy dla szkół, pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Głównym celem akcji jest propagowanie kultury fizycznej, aktywnego stylu życia i ogólnopolskie "poruszenie" dzieci i młodzieży. W ramach podejmowanych działań uczniowie będą wykonywać różne zadania.

Pierwsze zadanie polega na stworzeniu plakatu „Moje sportowe marzenie”. Plakat należy wykonać na wzorze zamieszczonym poniżej:

MOJE SPORTOWE MARZENIE

Zachęcamy by uczniowie wykonali plakaty i podpisali się na odwrocie – imię, nazwisko i klasa.

Wolontariusze będą zbierali plakaty 17.03.22 na dwóch długich przerwach na auli i łączniku.

Wielki finał konkursu odbędzie się 30.04-15.05.2022 r.! W między czasie będą nam towarzyszyły inne wyzwania o których będziemy informowali. Poniżej harmonogram wydarzeń akcji:

Regulamin konkursu:

Regulamin Pho3nix Active School – Pho3nix Kids Polska (pho3nix-kids.com)

Zapraszamy!

Adam Tretter, Agnieszka Pietras