Tytuł: Solidarni z Ukrainą – zbiórka rzeczowa

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice!

Wiadomości ostatnich dni przyniosły ogrom emocji. Ogrom niepewności i zagubienia. Ale też potężne siły empatii i wsparcia. Nie chcemy być obojętni na to, co się dzieje i solidaryzujemy się w tych trudnych chwilach z Ukrainą. Nasi wolontariusze i my zdecydowaliśmy, że będziemy pomagać tak, jak potrafimy.

Szkolne Centrum Wolontariatu organizuje w szkole zbiórkę rzeczową tak, by ułatwić pomoc dla dzieci oraz kobiet przybywających do naszych okolic. Skupiamy się na realnych potrzebach dzieci i kobiet. Będziemy również wspierać dzieci, które zostaną uczniami naszej szkoły.

Przy głównym wejściu do szkoły będzie stało specjalnie oznaczone kartonowe pudło, do którego prosimy wkładać przyniesione dary, wymienione poniżej na plakacie.

Zostaną one przekazane dla potrzebujących Rodzin z dziećmi potrzebujących natychmiastowej pomocy oraz dla dzieci, które przyjadą do ośrodków i domów dziecka w naszym powiecie.

Dziękujemy za każde wsparcie.

Szkolne Centrum Wolontariatu