Nauka zdalna

SZANOWNI PAŃSTWO,

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, dyrekcja szkoły informuje o ograniczeniu funkcjonowania szkoły w dniach od 20 grudnia 2021 do dnia 9 stycznia 2022 r.

W związku z powyższym, w dniach 20, 21 i 22 grudnia oraz 2, 4 i 5 stycznia wszystkie zajęcia w klasach 1 – 8 realizowane będą w trybie zdalnym z wykorzystaniem narzędzi i metod kształcenia na odległość. (nie dotyczy oddziałów przedszkolnych). Dzień 7 stycznia ustalony został na początku roku szkolnego jako dzień wolny od zajęć lekcyjnych.

Podczas zdalnego nauczania uczniom z klas 1 – 3, których rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, szkoła na wniosek rodzica umożliwia opiekę świetlicową. Wnioski od rodziców szkoła przyjmuje w postaci e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – do dnia 17 grudnia (piątek) do godziny 9.00.

W przypadku braku możliwości zapewnienia opieki dzieciom przez rodziców w dniach: 23,24 27, 28, 29, 30, 31 grudnia oraz 7 stycznia, szkoła umożliwi opiekę, ale należy zgłosić ucznia telefonicznie do nauczycieli świetlicy – do dnia 17 grudnia do godziny 9.00. W dniach 23 i 24 grudnia z przyczyn technicznych, świetlica dla tych dzieci będzie zlokalizowana w szkole przy ul. Zimowej, zaś w pozostałe dni w szkole przy ul. Krasickiego.

Obiady

Podczas nauki zdalnej w dniach 20-22.12.2021r. oraz 3-5.01.2022r. jest możliwość wykupienia obiadów na wynos dla uczniów korzystających z abonamentu obiadowego. Obiady wydane będą po wcześniejszym zgłoszeniu ucznia i dokonaniu opłaty do dnia 17 grudnia 2021r. do godz. 9.00. Rodziców zainteresowanych tą formą korzystania z obiadów szkolnych prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefoniczny: 22- 750 83 80 wew. 142, kom. (504 041 915). Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej szkoły.

Uwaga! Ozonowanie szkoły.

W dniach 23 i 24 grudnia odbędzie się ozonowanie pomieszczeń szkolnych. Szkoła mieszcząca się przy ulicy Krasickiego będzie w tych dniach zamknięta, nie można wchodzić do budynku szkoły zarówno pracownikom jak uczniom i

rodzicom. Kontakt ze świetlicą w dniach 23 i 24 grudnia ul. Zimowa: 22-7508380 w. 144. Kontakt ze szkołą w pilnych sprawach e-mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Ozonowanie szkoły przy ulicy Zimowej odbędzie się w późnych godzinach popołudniowych, co nie będzie kolidowało z jej funkcjonowaniem oraz zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa dla uczniów i pracowników tej szkoły.

Zwracamy się z prośbą do rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych, aby w dniach 23 i 24 grudnia zaopatrzyli je w suchy prowiant, ze względu na brak możliwości przygotowania i wydania obiadów w tych dniach w szkole (ozonowanie).

Z serdecznymi życzeniami zdrowia i pomyślności,