Światowy Dzień Pluszowego Misia w Świetlicy

W dniu 25 listopada nasze Świetliczaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko narysowało swojego ukochanego – Misia. Każdy był piękny i wyjątkowy. Świetliczaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach o misiach. Dla dzieci w tym dniu w świetlicy przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkurs przyrodniczy dotyczący wiedzy o niedźwiedziach i inne 😊 Ten dzień w świetlicy pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom . Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

Alena Karliuk

Katarzyna Włodarczyk