Kartka dla Cypriana

Szybkie akcje to nasza specjalność😉 Wystarczy krótka informacja, drobny impuls, że możemy zrobić coś dobrego i natychmiast działamy!

W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że w Czechowicach Dziedzicach jest jedenastoletni Świetlik, Cyprian, który urodził się z dodatkowym chromosomem. W związku z tym ma problemy z komunikacją. Jego Wychowawczyni zwróciła się z apelem o przysłanie mu kartki urodzinowej. Czasu było bardzo mało, bo ten wielki dzień przypada na  10.11. Ale dla naszych wspaniałych Uczniów  ani czas ani nauka zdalna nie stanowi przeszkody w czynieniu dobra i niesienia uśmiechu innym. Wysłaliśmy aż 76 kartek urodzinowych i trzy drobne, pamiątkowe upominki. Jesteśmy z Was dumni kochani Uczniowie i składamy serdeczne podziękowania!

Katarzyna Włodarczyk

Alena Karliuk