Konkurs

Konkurs biblioteki szkolnej:  „Baśnie i legendy z całego świata”.

 

Czy czytaliście kiedyś bajki? Czy znacie baśnie i legendy? Może jest wśród nich jakaś Wasza ulubiona? Jeżeli tak to zapraszamy do zabawy. Hasło tegorocznego Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych to: „Baśnie i legendy z całego świata”. Teraz uruchomiacie wyobraźnię, wszystkie zmysły pracują. Może jakaś baśń H. Ch. Andersena lub braci Grimm. Może jakaś legenda?

Lubicie budować z klocków i nie tylko? Prawie każdy lubi i mały i duży. To teraz czas na zabawę. Zbudujcie jakąś charakterystyczną budowlę do swojej ulubionej baśni lub legendy. Zróbcie zdjęcie i podpiszcie. Podajcie swoje imię i nazwisko, oraz klasę. Napiszcie tytuł i autora baśni lub legendy i zamieśćcie informację o tym co zbudowaliście. Na Wasze prace czekamy do 31 października. Przesyłajcie je na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie osoby, które nadeślą swoje prace otrzymają punkty z zachowania, a najlepsze prace będą nagrodzone i zamieszczone w naszej szkolnej gazetce „Gimek”. Czekamy na Wasze prace. Jeżeli potrzebujecie natchnienia baśnie i legendy czekają w szkolnej bibliotece:)

                                                                                                                              Joanna Piasecka i Barbara Szewczak

Logowanie dla nauczycieli