Konkurs plastyczny „Anioły jak z bajki…”

SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ IWICZNEJ

ORAZ GMINNY OŚRODEK KULTURY W LESZNOWOLI

zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w IX edycji Gminnego Konkursu Plastycznego w roku 2020/2021

Kiedy myślimy o aniołach, myślimy o nich czasem tak jak o bohaterach bajek dla dzieci.

Wyobraź sobie Anioła, którego cechy i wygląd są najbliższe Twoim upodobaniom i osobowości.

Dobierz takie techniki plastyczne, by wybrany przez Ciebie Anioł przedstawiał się jak najbardziej okazale.

Twój Anioł powinien być postacią nierealną, wymyśloną.

Możesz wykorzystać scenerię, którą autorzy pięknie opisują w różnych bajkach , baśniach, i umieścić w niej swojego Anioła.

Pamiętaj, że tło i sceneria w której umieścisz swojego Anioła powinna stanowić całość - pasować do siebie

ponieważ będzie to odgrywało ważną rolę przy ocenie prac.

Życzymy trafnych wyborów i cierpliwości w realizacji swoich plastycznych pomysłów.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Gminnego Konkursu Plastycznego pt. „Anioły” jest myśl:

„Anioły jak z bajki…”

W związku z prowadzonymi obecnie na terenie naszego kraju działaniami ograniczającymi możliwość zarażenia koronawirusem, a jednocześnie chcąc umożliwić dzieciom rozwój aktywności twórczej w tym trudnym okresie oraz dać im możliwość prezentacji ich twórczości, Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli ogłasza Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Anioły” - online.

Uprzejmie prosimy nauczycieli/opiekunów o pomoc i wsparcie uczniów biorących udział

w konkursie.

Organizatorzy konkursu:

Małgorzata Woźniak - Kłoda

Dorota Grochowska

Małgorzata Mikusek

Karta zgłoszenia dla nauczyciela

Karta zgłoszenia dla Rodzica

Regulamin konkursu anioły on line