Witamy wszystkich po wakacjach

Witamy wszystkich po wakacjach. Biblioteka szkolna w starym miejscu pozostała już tylko wspomnieniem. Nasze nowe miejsce to budynek nowej szkoły sala 1.14. Niestety nie będziemy mogły  Was zaprosić do siebie 1 września. Wszystkie książki są spakowane w kartonach. Najpierw musimy uporać się z wypożyczeniem podręczników. Podręczniki będziemy wypożyczały w takiej kolejności jak mamy spakowane. Informujemy, że na dzień dzisiejszy przyszły tylko po 3 tytuły nowych podręczników do klas 4 i 7. W momencie kiedy będziemy znały plan lekcji podamy szczegóły odnośnie wypożyczania podręczników dla poszczególnych klas. Uczniów do biblioteki przyprowadzi wychowawca lub nauczyciel. Proszę uczulić rodziców, że biblioteka we wrześniu na pewno nie będzie funkcjonować.

Pozdrawiamy Joanna Piasecka i Barbara Szewczak