Zasady zwrotu książek i podręczników do biblioteki szkolnej

Zasady zwrotu książek i podręczników do biblioteki szkolnej

 

1. Wychowawca powiadamia rodziców przez dziennik elektroniczny o terminach zwrotów książek i podręczników oraz możliwościach ich odkupienia lub zapłacenia za książki.

2. W razie pytań prosimy kontaktować się z nauczycielem bibliotekarzem pod wskazany adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Przypominamy, że przed zwrotem wypożyczonych książek i podręczników należy usunąć własne okładki foliowe, usunąć zapisane ołówkiem notatki, zwrócić uwagę na czystość i estetykę książki.

4. Za podręczniki zniszczone i zagubione rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani do dokonania wpłat na konto 78 8022 0000 2001 0005 0005 0001

5. Wpłat proszę dokonywać do 25 czerwca, a informację o cenie podręcznika otrzymają państwo od nauczycieli pod podanym wyżej adresem email.

6. Uczeń/ rodzic dokonujący zwrotu książek i podręczników powinien być w maseczce i rękawiczkach.

7. Dokładny harmonogram zwrotu książek i podręczników przez poszczególne oddziały podamy na początku czerwca.

8. Klasy 1, 4 i 7 nie zwracają podręczników do biblioteki. Nie zwalnia to uczniów od oddania wypożyczonych książek z biblioteki.

9. Klasy 8 muszą w całości rozliczyć się z biblioteką, a informację o rozliczeniu wychowawcy klas otrzymają w formie elektronicznej. Zwroty klas 8 będą przyjmowane w dniach egzaminów. Szczegółowe informacje wkrótce.

 

Nauczyciele bibliotekarze Joanna Piasecka i Barbara Szewczak

Logowanie dla nauczycieli