10 aplikacji, które musisz znać!

  1. Quizizz.comdarmowe grywalizowane quizy dla każdego przedmiotu. Strona służy do zabawy w klasie i w domu. Wybierz istniejący quiz lub utwórz własny. 
  2. Kahoot.com - jest bezpłatną platformą do nauki opartą na grach. Dzięki niej nauka jest przyjemna - każdy przedmiot, w dowolnym języku, na dowolnym urządzeniu, dla wszystkich grup wiekowych! 
  3. Nearpod.com jest aplikacją, która umożliwia dostęp do platformy edukacyjnej i pozwala na wielu urządzeniach w klasie wyświetlać treści nauczyciela i uczniów oraz podglądać, w jaki sposób uczniowie pracują nad zadaniem. 
  4. ClassDojo.com -  pomaga nauczycielom poprawić zachowanie w klasie - szybko i łatwo. Zbiera i przetwarza dane dotyczące zachowania, które nauczyciele mogą udostępnić Rodzicom i administracji. 
  5. Canva.cominternetowe narzędzie umożliwiające tworzenie projektów graficznych powstałe w 2012 r. Witryna zawiera bibliotekę, w której zostają udostępniane obrazy, grafiki i fonty. Program online posiada filtry domyślne oraz zaawansowane funkcje edycyjne. 
  6. Padlet - to aplikacja która służy do dzielenie się zasobami z innymi użytkownikami. Czy chcemy pracować razem i razem gromadzić zasoby, czy tylko porządkujemy je dla siebie jest to idealne miejsce w którym możemy to robić. Padlet jest wirtualną tablicą. 
  7. Bamboozle.com - Strona internetowa z dużą ilością gier edukacyjnych stworzonych przez nauczycieli z myślą o uczniach. 
  8. Prezi.com - strona do tworzenia efektownych prezentacji. Jeśli chcesz by Twoja prezentacja była wyjątkowa to ta strona jest właśnie dla Ciebie. 
  9. Quivervision.com - program wspomagający proces uczenia się. W tym programie wykorzystuje się technologię 3D oraz rozszerzoną rzeczywistość (VR). Dzięki temu programowi można przenieść się w przyszłość. 
  10. Flipquiz.com - służy do tworzenia interaktywnej tablicy z quizem – wspaniałe narzędzie do utrwalania materiału. 

Logowanie dla nauczycieli